درباره فروشگاه هاتاکو

شرکت هادی تجارت آسیا، با نام مستعار هاتاکو، از سال ۱۳۹۵ هجری شمسی، فعالیت خود را با کادری مجرب و با تجربه ای ۲۰ ساله در حوزه تجارت بین الملل و ایجاد زنجیره تامین در کشورهای ایران، عراق و امارات متحده عربی آغاز نمود و به ارائه خدمات مشاوره و تسهیل صادرات کالاهای ایرانی به بازارهای جهانی پرداخت.

این شرکت، پس از کسب تجارب گوناگون و ارزیابی ضعف ها، قوت ها، و تهدیدات بیشتر کسب و کارهای ایرانی برای ورود به بازارهای جهانی، تصمیم گرفت تا با الگوی فناورانه، در پی ایجاد فروشگاه های مجازی با الگوی حمایت از تسهیل صادرات کالای ایرانی به بازارهای جهانی در بستر زنجیره تامین بپردازد.

از آنجایی که شروع چنین طرح بزرگی، نیازمند آغاز کار با کالا و یا خدماتی بود که با کیفیت و در دسترس باشد و از بازار گسترده ای برخوردار باشد و از انعطاف پذیری بالایی جهت آزمون و خطا و رفع معایب احتمالی با حداقل سرمایه گذاری باشد. لذا؛ این شرکت اقدام به تحقیقات گسترده ای در حوزه های گوناگون نمود و در آخر تصمیم به راه اندازی واحد تولیدی معظم سنگ صدرا با قابلیت

تولید بیش از ۳۰۰ نوع محصول سنگ های مصنوعی ساختمانی و خانگی با بیش از ۴۳ رنگ با الگوی استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 نمود و در تلاش است تا به زودی تمامی استانداردهای داخلی و بین المللی را کسب نماید .

حال، این شرکت با ایجاد فروشگاه مجازی صدرا، بستر اولیه عرضه انواع محصولات سنگ صدرا را ایجاد نموده است تا با راحت ترین، ایمن ترین و بی واسطه ترین روش ممکن بتوانید با واحد تولیدی و تجاری و نمایندگان و عاملیت های رسمی شرکت در سراسر ایران و دیگر کشورهای تحت پوشش ارتباط برقرار نمایند، زیرا این شرکت به دنبال بهبود مستمر و کسب رضایتمندی شما مشتریان و مراجعین گرامی می باشد.

لازم به ذکر است که گروه صنعتی تجاری هاتاکو، آماده ارائه انواع تسهیلات بهبود کسب و کار و تقویت فروش و صادرات کالاهای ایرانی شما تولید کنندگان عزیز در بستر زنجیره تامین و تجارت الکترونیک می باشد.